Aktualności -> Współpraca

Pole tekstowe: Pole tekstowe: ... bo wszyscy Rychwiccy, to jedna rodzina

 

Strona ciągle się rozwija, a jej zawartość zależy od Was. Jeżeli chcecie skorygować lub uzupełnić dane Waszej rodziny - proszę o kontakt. Zapraszam do przysyłania starych zdjęć rodzinnych (pliki) - w miarę możliwości proszę o opisanie osób oraz podanie orientacyjnej daty wykonania zdjęcia. Nadsyłajcie oczywiście nie tylko zdjęcia grupowe, ale również zdjęcia pojedyncze: i te stare, i te nowe.

Jeśli nie macie skanera, a chcielibyście udostępnić mi zdjęcia - proszę o przysłanie ich pocztą, po zeskanowaniu natychmiast je odeślę. Mój adres pocztowy podałam w zakładce przeznaczonej dla rodziny: Nasza genealogia -> Historia -> Rodzinna książka adresowa.

Chciałabym, żeby ta strona była otwarta dla całej rodziny. Jeżeli mielibyście ochotę napisać artykuł na interesujący Was temat (z zakresu problematyki strony) - serdecznie zapraszam. Oczekuję również na Wasze pomysły na temat rozwoju naszej strony, jej wyglądu, nowych zakładek itp.

Liczę na życzliwe recenzowanie i wskazywanie ewentualnych błędów, dotyczących zarówno samej strony, jak i historii naszej rodziny lub faktów z jej historii, znanych Wam, a nie znanych mi. Zachęcam również do uzupełniania brakujących danych osobowych, a także do zawiadamiania o narodzinach, ślubach i zgonach w naszej rodzinie.

Tylko z Waszą aprobatą i pomocą ta strona ma sens.

Jeżeli myślicie tak, jak ja - liczę na Waszą współpracę.

Powrót do góry

Projekt i realizacja: Liliana Molenda 2008

Pole tekstowe:

Wydarzenia   |    Za kulisami    |    Poszukiwania    |    Współpraca    |    Podziękowania