Aktualności -> Podziękowania

Pole tekstowe: ... bo wszyscy Rychwiccy, to jedna rodzina
Pole tekstowe:

 

Dzięki Wam zawartość strony ciągle się wzbogaca. Informacje ustne lub pisemne na temat bliskich otrzymaliśmy od tylu osób, że trudno mi ich wymienić w tym miejscu.  Jednak wielu z nich należą się specjalne podziękowania.

Poniższa lista będzie listą otwartą, do której mam nadzieję dopisywać coraz to więcej osób.

1. Szczególnie chcę podziękować Marianowi Rychwickiemu  za wieloletnią pracę na rzecz zachowania historii rodziny Rychwickich i spisanie jej na papierze. Również za udostępnienie ksera aktu zgonu Walentego Rychlickiego, aktu urodzenia Antoniego Rychwickiego, syna Stanisława oraz wielu innych aktów. Dzięki jego kontaktowi ze śp. Kazimierzem Zachwieją otrzymaliśmy również akt zgonu Stanisława Zachwiei. Na pewno nie wymieniłam wszystkiego :-)

2. Pragnę również podziękować w tym miejscu Elżbiecie z Rychwickich Wiśniewskiej za udostępnienie większości starych zdjęć ze swoich zbiorów, bez których ta strona byłaby znacznie uboższa. Udostępniła nam również akt zgonu Stanisławy z Rychwickich Witek oraz akt zgonu Antoniego Rychwickiego, syna Jana.

3. Serdecznie dziękuję Barbarze z Rychwickich Trojan, Marii z Rychwickich Więzowskiej oraz Hieronimowi Rychwickiemu za pracowite zebranie i udostępnienie danych swojej rodziny. Dzięki Wam wszystkim strona zyskała cenne informacje.

4. Wielkie podziękowania należą się również Annie z Pawłowskich Oczkowskiej za pomoc w odszukaniu grobów na cmentarzu Matki Boskiej w Inowrocławiu, udostępnienie wielu pięknych zdjęć oraz danych swojej rodziny.

5. Jestem bardzo wdzięczna Lucynie Mrozik, Urszuli Dąbrowskiej i Elżbiecie Neumann za udostępnienie cennych zdjęć i ciekawych dokumentów, dotyczących Kazimierza Siedlińskiego i jego syna, Tadeusza oraz Kazimiery Kantorskiej :-)

6. Serdeczne podziękowania dla Ani Siedlińskiej za zdecydowaną i konkretną pomoc w uzupełnieniu danych swojej gałęzi rodziny, wyjaśnieniu kilku niejasności i przysłanie wielu zdjęć.

7. Ogromne podziękowania należą się Tadeuszowi i Teresie Fabiszakom za udostępnienie 39 bezcennych dla nas zdjęć ze swojego archiwum. Dzięki ich pomocy wiele niezidentyfikowanych fotografii, znajdujących się dotąd na naszej stronie w zakładce FOTOGALERIA, zostało rozpoznanych i umieszczonych przy właściwych osobach. Tadeusz Fabiszak jest najstarszym żyjącym członkiem gałęzi Jana Rychwickiego, o ogromnej wiedzy rodzinnej i doskonałej pamięci :-)

 

Powrót do góry

Projekt i realizacja: Liliana Molenda 2008

Pole tekstowe:

Wydarzenia   |    Za kulisami    |    Poszukiwania    |    Współpraca    |    Podziękowania